Business Investment Startup Startup Studio

Як створити ідею для Стартапу “з повітря”?

 

1. Мрійте про мільйон.

Не думайте про копійки! Мрійте про мільйони! Великі виклики народжують великі думки.

2. Тренуйте мозок.

Задавати запитання – найкращий тренінг для мозку. ЧОМУ? НАВІЩО? ЯК? ХТО? КОЛИ? Чим більше подібних питань ви поставите собі, тим ясніше стане картина, тим простіше буде схопити ідею за хвіст.

3. Мозковий штурм.

“Просто геніальний винахід”. Погодьтеся, що кількість відповідей на питання, як створити ідею, буде абсолютно різною, якщо запитати в однієї або десяти осіб. Обговорюйте, ділиться думками з оточуючими та отримуйте зворотний зв’язок якомога більше.

4. Слухайте.

Помічайте все, що почуєте, або побачите, ловіть ідеї інших. Іноді розмова, яка здавалося б взагалі не має відношення до вашої області досліджень, може випадково наштовхнути на геніальну думку. Пам’ятаєте фільм «Соціальна мережа», як Цукерберг вигадав Facebook?

5. Наберіться терпіння.

Якщо ідеї довго не з’являються – розслабтесь і чекайте на своє «яблуко Ньютона». Рано чи пізно воно обов’язково з’явиться. 6. Вчіться. Ідеї ​​рідко приходять до людини, яка нічого не знає у цій галузі. Читайте блоги, книги, дивіться фільми – аналізуйте, конспектуйте та думайте.

7. Перемикайтеся.

Не можна постійно думати про одне й те ж саме, рано чи пізно це набридне. Займайтеся спортом, гуляйте, грайтесь з дітьми та ідеї прийдуть непомітно.

8. Спілкування.

Чим більше різних людей у ​​колі вашого спілкування, тим краще. Кожна людина має свій набір навичок, поглядів та ідей. Спілкування з людьми з різних сфер дозволить дізнатися багато нового і раптом отримати зачіпку для вирішення своїх проблем.

9. Підготовка – запорука успіху.

Перш ніж чекати ідей – добре підготуйтеся. Проведіть аналіз та з’ясуйте, яких знань вам не вистачає, йдіть та отримайте ці знання.

10. Записуйте.

Грош ціна буде ідеї, яка спала на думку і ви забули її. Носіть із собою блокнот, використовуйте диктофон, подряпайте на стіні, але збережіть її для себе за всяку ціну.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment