Переможці Innovating Justice Challenge 2021 отримають гранти по €10 000!

14 липня на офлайн Pitch event відбувся фінал конкурсу Innovating Justice Challenge 2021, де 8 команд представили свої стартапи, а команда HiiL вибрала переможців.

Копія віжуал для hiil pitch event

Хто переміг

Кращими цього року стали 3 стартапи:

Consultant — додаток-маркетплейс для пошуку юриста.

Cality app — платформа, яка збирає відкриту інформацію про держзакупівлі і з легкістю знайде практику Антимонопольного комітету України. 

Legal Design — вони переробляють договори, прайвасі полісі та інші юридичні документи в коротку, читабельну, ілюстровану форму. Це допомагає клієнтам компаній розуміти умови, на які вони погоджуються без допомоги юриста.

Що буде далі?

Кожен переможець отримає по €10 000, а також протягом 5 місяців стартапи пройдуть акселеративному програму, під час якої команди за допомогою менторів розроблять свій бізнес план і дізнаються більше про Lean Impact Canvas. У кінці програми у них буде шанс поборотися на глобальному Innovating Justice Forum і отримати ще додаткове фінансування в розмірі до € 20 тис.

Хто організатор?

Конкурс проводить неприбуткова організація HiiL — Гаазький інститут інновацій в праві. Вони роблять дослідження, інноваційні програми, в тому числі бізнес акселератор по всьому світу з метою допомогти 150 мільйонам людей вирішити або запобігти їх правові проблеми.

Українську частину конкурсу організували Legal Innovations NGO спільно з Міжнародним Фондом Відродження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *