Копія віжуал для hiil pitch event
Події

Переможці Innovating Justice Challenge 2021 отримають гранти по €10 000!

 

14 липня на офлайн Pitch event відбувся фінал конкурсу Innovating Justice Challenge 2021, де 8 команд представили свої стартапи, а команда HiiL вибрала переможців.

Копія віжуал для hiil pitch event

Хто переміг

Кращими цього року стали 3 стартапи:

Consultant — додаток-маркетплейс для пошуку юриста.

Cality app — платформа, яка збирає відкриту інформацію про держзакупівлі і з легкістю знайде практику Антимонопольного комітету України. 

Legal Design — вони переробляють договори, прайвасі полісі та інші юридичні документи в коротку, читабельну, ілюстровану форму. Це допомагає клієнтам компаній розуміти умови, на які вони погоджуються без допомоги юриста.

Що буде далі?

Кожен переможець отримає по €10 000, а також протягом 5 місяців стартапи пройдуть акселеративному програму, під час якої команди за допомогою менторів розроблять свій бізнес план і дізнаються більше про Lean Impact Canvas. У кінці програми у них буде шанс поборотися на глобальному Innovating Justice Forum і отримати ще додаткове фінансування в розмірі до € 20 тис.

Хто організатор?

Конкурс проводить неприбуткова організація HiiL — Гаазький інститут інновацій в праві. Вони роблять дослідження, інноваційні програми, в тому числі бізнес акселератор по всьому світу з метою допомогти 150 мільйонам людей вирішити або запобігти їх правові проблеми.

Українську частину конкурсу організували Legal Innovations NGO спільно з Міжнародним Фондом Відродження.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment