Ijc2021 visual (1920 1080) (2)
Події

HiiL Innovating Justice Challenge 2021

 

Запрошуємо подаватися на міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2021, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже шостий рік поспіль!

Ijc2021 visual (1920 1080) (2)

Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. За попередні роки ми отримали понад 250 заявок, 13 із яких отримали гранти від HiiL на загальну суму понад 210 тисяч євро. Шість команд їздили на Justice Entrepreneurship School в Гаазі та представляли свої проєкти на сцені Палацу миру на Innovating Justice Forum. Cеред відомих випускників програми є команди, як-от: AXDRAFT, Opendatabot, Lawyerd!, Правомен, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

Що дає програма?

10 відібраних команд пройдуть регіональну інкубаційну програму, що почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес-моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій. Також з командами працюватимуть профільні ментори з бізнес-спільноти, громадського та державного секторів.

Після завершення програми команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проєкти отримають грант на розвиток свого продукту, зможуть пройти глобальну акселераційну програму, здобудуть доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

Які проєкти приймаються?

Стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору, які прагнуть запроваджувати новий підхід до попередження і розв’язання правових проблем. 

Заохочуються проєкти, які зосереджені на головних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

Як податися та які критерії?

Необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 30 квітня 2021 (https://bit.ly/applyHiiL2021). 

Критерії відбору проєктів:

  • дотичність інновації до тематики конкурсу
  • життєздатність бізнес-моделі
  • можливість масштабування
  • здатність проєкта створювати соціальний вплив
  • компетенції команди

Етапи програми

  • Приймання заявок до 30 квітня 
  • Відбір та співбесіди — травень
  • Регіональна інкубаційна програма для фіналістів — червень
  • Національний ДемоДень із фіналістами — липень 2021
  • Міжнародна акселераційна програма з грантами до 30 тисяч євро для відібраних команд до грудня 2021 року

Хто організатори?

Локальну частину програми HiiL Innovating Justice Challenge 2021 реалізує LiN:GO (ГО «Юридичні інновації») за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». 
Якщо маєте питання, звертайтеся до Дмитра Форемного ([email protected])

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]