European startup festival logo
Події

Європейський стартап фестиваль

 

Якщо вам трохи набридло в Україні, а ситуація з covid-19 пригнічує, то маємо для вас запрошення – 16-21 листопада беріть участь в Європейському стартап фестивалі онлайн.

Eustartupfes 2

Щорічний фестиваль проводить Європейською асоціацією стартапів втретє з 2018 року. Перший було проведено у Турині (Італія), а другий проходив у шведському місті Мальме. Цього року було прийнято рішення розширити його межі завдяки виходу онлайн.

Кожен день фестивалю буде присвячено певній темі – інновації, маркетинг, фінансування, побудова команди, стійкість (sustainability) та добробут (well-being). Щоденна програма включатиме виступ спікера, панельну дискусію, робочі зустрічі та, звичайно, можливість поспілкуватися з учасниками фестивалю у форматі нетворкінгу.

Серед українських команд уже заявлено члени асоціації Exfit, BlockSoftLab та ImagerWard, тощо. Зареєструватися для участі у події можна на сайті фестивалю.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment