ITArena назвала стартапи-переможці

У Львові вчора завершилася чергова Lviv ITArena та змагання серед стартапів, майже усі з яких ми могли бачити на пітчах Українського фонду стартапів.

Lviv it arena logo

Отож, на третьому місці опинився ORTY – система управління рестораном, що, за рахунок впроваждення самообслуговування, доставки та чат-ботів, допомагає ресторанам продавати більше. Цей проект вже отримав $50 000 грантового фінансування на seed стадії від USF.

Друге місце за IOON – перший портативний пристрій, що перетворює звичайну воду на ефективний проти 99.9% мікробів санітайзер. Будь-де. Будь-коли. На весні 2020 року компания провела ребрендінг і змінила назву на IOON, але до того під назвою DewPocket також встигла отримати грант від USF.

А переможцем цьогорічної ITArena став проект Tradomatic – учасник дев’ятого пітч дня USF. Tradomatic – B2B маркетплейс який допомагає фермерам і трейдерам взаємодіяти та заключати угоди онлайн лише за кілька натискань. Інструменті аналітики та індикативних цін дозволяють фермерам бачити щоденне оновлення цін від більш ніж 200 компаній-покупців та професійну ринкову аналітику. Покупці можуть повідомляти про оновлення закупівельних цін більш ніж 5000 виробників одночасно. Онлайн аукціони дозволяють продати свій врожай за найкращою ціною. Tradomatic допомагає отримати чесну та найвищу ціну, економлячи час на телефонних розмовах.

У підсумку, з десяти фіналістів ITArena 2020, яка цього року відбувалася онлайн через пандемію Covid-19, дев’ять – пройшли через відбір Українського фонду стартапів, що ще раз підтверджує якість програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *