Image
Події

Хакатон від USF та МінМолоді та Спорту

 

До 25 жовтня продовжується прийом заявок на перший в Україні хакатон від Українського фонду стартапів та Міністерства молоді та спорту України, що присвячений ідеям у галузі спорту (сюрприз!) та розваг.

Image

Сам хакатон відбудеться у Києві у приміщенні Всеукраїнського молодіжного центру на вулиці Еспланадній протягом 36 годин 31 жовтня–1 листопада, коли команди матимуть змогу працювати над своїми проектами та презентувати їх менторам і журі.

Ті учасники, які будуть відібрані для хакатону на початку матимуть можливість зробити короткий пітч, щоб залучити більше людей до своєї команди (команди можуть складатися з 3-4 людей).

1 листопада відбудеться Pitch Day хакатону, на якому команди представлять результати своєї роботи.

Запрошуємо до участі!

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment