Акселератори

Найбільший стартап-акселератор Founder Institute відкриває чаптер у Києві

 

Метою програми київського чаптеру Founder Institute є заснування понад 40 технологічних українських компаній на рік, що зможуть зростати та бути конкурентоспроможними на глобальному ринку.

У червні 2020 року, Founder Institute, пре-сід акселератор, представлений у 185 містах на шести континентах, сповістив про офіційний запуск нового чаптеру в Києві. Локальними лідерами київського чаптеру стали: Максим Монета (засновник та СЕО Startupers Online), Федір Макарчук (фінансовий консультант), Вадим Стецький (VC аналітик), Андрій Трутенко (CEO YesTalk).
Founder Institute (далі FI) – акселератор, що забезпечує молоді стартапи підтримкою провідних бізнес-експертів, в обмін на частку в компанії. Таким чином, особиста зацікавленість менторів слугує каталізатором успішного розвитку стартапів бізнес-акселератора.
Станом на 2019 рік програма бізнес-акселератора FI допомогла отримати стартапам понад 950 мільйонів доларів інвестицій в проекти, які наразі оцінюються в 20 мільярдів доларів. Особливістю пре-сід акселератора FI є супровід стартапу із зародження бізнес-ідеї до налагодження ефективної моделі доходу. Також, програма пропонує суміжну підтримку бізнесу на всіх етапах розвитку, консультації з правових, маркетингових та фінансових питань.
29 вересня 2020 року програму бізнес-акселератора FI буде запущено в Києві. Система навчання підприємців-учасників програми FI, передбачає застосування теоретично-практичних знань до власного бізнесу в системі курсу, таким чином, семестри програми побудовані відповідно до етапів розвитку стартапу із кульмінацією у вигляді конкурентоспроможної бізнес-моделі. Випускники програми й надалі матимуть можливість отримувати інформаційну та репутаційну підтримку FI для просування свого бізнесу та заохочення інвесторів.
Заявки до участі в програмі київського чаптеру бізнес-акселератора FI вже доступні для реєстрації за посиланням http://fi.co/apply/kyiv
До 16 серпня 2020 року реєстрація діє за зниженою ціною.
Нагадаємо, що 28 липня 2020 року, київський чаптер FI запустить серію вебінарів за участі діячів української стартап-екосистеми. Безкоштовні вебінари ознайомлять учасників зі специфікою курсу, а спікери поділяться інсайтом і подробицями функціонування сучасного українського стартап-ринку в теорії та на практиці.
Спікерами першого вебінару «Online Startup Pitch Bootcamp: поради стартапам від топових київських підприємців» стануть: Іван Данішевський (засновник та СЕО Esports Charts), Олег Малєнков (партнер TA Ventures, співзасновник та член наглядової ради Concepter HQ) та Маргарита Сівакова (співзасновниця та СЕО Legal Nodes). Захід відбудеться 28 липня 2020 року, початок о 18:30 (EEST), безкоштовна реєстрація на вебінар за посиланням https://fi.co/event/online-startup-pitch-bootcamp-get-advice-from-top-kyiv-entrepreneurs-kyiv-2020-leading
Анонси вебінарів київського чаптеру FI за посиланням https://fi.co/events
Зверніть увагу, через пандемію коронавірусу COVID19, щонайменше до кінця 2020 року, усі заходи та навчальні сесії FI відбуватимуться в режимі онлайн.
«В часи кризи, підприємці мають унікальну можливість знайти рішення, що впливатимуть на майбутнє суспільства. Тому, неодмінно, багато нових впливових компаній буде створено в результаті кризи, спричиненої пандемією COVID19», – підбадьорив учасників програми Адео Рессі, співзасновник та СЕО Founder Institute.

Офіційний веб-сайт Founder Institute: https://fi.co
Матеріали для преси: https://fi.co/press
Актуальний список залучених менторів: https://fi.co/mentors

Федір Макарчук, [email protected], +38 (097) 7940147
Максим Монета, [email protected], +38 (067) 4676853

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment