Запрошуємо до юридичних інновацій

Цього місяця розпочався відбір проектів на Innovating Justice Challenge 2020який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій у праві (HiiL). Українські проєкти зможуть долучитися вже п’ятий рік поспіль. Дедлайн для подачі проектів — 5 серпня.

Cеред відомих випускників програми є команди, як-от AXDRAFT, Opendatabot, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

Цього року 10 команд, які пройдуть попередній відбір, візьмуть участь у регіональній інкубаційній програмі, що розпочнеться у вересні, а вже у жовтні відбудеть фінальній захід, де стартапи представлять свої рішення.

До участі у проекті запрошуються команди, які зосереджені на рішеннях у актуальних проблемних сферах: підтримка малого та середнього бізнесу, захист прав споживачів, трудові відносини.

Як податись?

Необхідно заповнити заявку англійською мовою на сайті програми до 5 серпня 2020.

Хто організатори?

Цього року локальна програма HiiL Innovating Justice Challenge реалізовується ГО «Юридичні інновації» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, спільноти Kyiv Legal Hackers та фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *