Скоро на ринок Уанету вийде новий канадсько-українский стартап в галузі Corporate Social Recognition – Bonus Wall.

 

Сьогодні на пошту отримав ось такий прес-анонс про новий стартап, що буде запущено на початку травня. Зацікавии хлопці – буду зв’язуватися, щоб поспілкуватися з ними детальніше.
 
Як утримати талановитих та яскравих співробітників своеї компанії за конкурентних умов на ринку? Як зробити взаємодію співробітників і компанії-роботодавця активнішою? Саме на ці питання дасть відповідь новий український проект з канадійським досвідом – Bonus Wall.
Ядром Bonus Wall стане saas система вінагород peer to peer (співробітник до співробітника), за допомогою якої робітники компанії чи команди можуть винагородити одне одного й давати бонуси не чекаючи на щорічні  корпоративнї зустрічі чи квартальні розсилки.
«Однією з проблем винагород у бізнеси є те, що їх отримують або зірки, статус яких є недосяжним, або це відбувається надзвичайно рідко, що призводить до втрати лояльності до компанії. Є цікавий факт, що компанії, які практикують систему винагород peer to peer, згідно з останніми дослідженнями Globoforce, мають на 15% кращі фінансові показники, а також їм вдається утримувати своїх топ талантів на 35% більше», – коментує засновник стартапу Сергій Караванець. «Ми плануємо почати вихід на рынок з Bonus Wall з тих індустрій, які добре розуміють цінність винагородження та заохочення своїх співробітників, а також тех, хто знайомі з перевагами Social Media. Зокрема це ІТ, FMCG, телекомунікації та діджитал агенції», – додає Сергій.
Однією з “фішок” Bonus Wall  стане потужний інструмент Employer Branding’а, який дасть можливість  шаринга усіх своїх досягнень через соціальні медіа, плагіни та віджети, які буде інтегровано до різноманітних сервісів і платформ.  Bonus Wall намагається створити систему винагород співробітників простою, доступною та найголовніше веселою.
Засновники стверджують, що за допомогою Bonus Wall  компанії-клиєнти зможуть побудувати більш міцний зв’язок між корпоративними й індивідуальними цінностями співробітників, що, в свою чергу, формує та зберігає лояльність до фірми.
Запуск стартапа планується на першу декаду травня.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment