Happy Farm Open Day

Вчорашній вечір видався насиченим завдяки тому, що команди стартапів, які пройшли перший цикл інкубації у HappyFarm, повернулися до України і зібрали друзів, щоб розказати про те “як це було” – 37 днів у Долині. 
О 19:45, коли останні гості заходили до HappyFarm, у мене склалося враження, що десь я це бачив цього тижня – на Fashion панелі від EastLabs. І дійсно такої кількості позитивно заряджених людей можна зустріти нечасто в Україні, але стартап-спільнота дає класний приклад того, що це можливо.
На початку події Анна Дегтерева розказала про загальні враження з боку інкубатора про манжрівку Долиною та неймовірні пригоди та зустрічі там. Напевно, неможливо спланувати волонтерську участь в одній з найбільших конференцій у Долині усіх учасників поїздки, але навіть таке було.
Звичайно, були й “офіційні” події – на День усіх закоханих (14 лютого) та на День Президента (18 лютого), але незважаючи на те, що ці дні традиційно є святковими, HappyFarm та резидентам вдалося зібрати чималі тусовки та зав’язати величезну кількість контактів.
Відвідування офісів компаній-гігантів таких, як Google, Facebook, Evernote, 500 startups, які завдяки членам ради директорів HappyFarm відчинили свої двері учасникам поїздки, стало втіленням мрій для багатьох учасників, а для когось і корисним уроком навіть у такій “дрібничці”, як організація робочого простору.
Цікаво, що окрім резідентів першого циклу HappyFarm, до Долини разом із групою поїхав СЕО MyTeamVoice, якого порадив дружній інкубатор EastLabs. До речі, виступ Євгена був чи не одним з найяскравіших учора (особливо, особисто мене порадував денний трекінг поїздок , який він показав на одному зі слайдів).
Наприкінці зустрічі було зроблено чимало цікавих оголошень про новий набір до інкубатора HappyFarm, який стартував вчора і продовжиться до 10 травня, але про це вже у наступному дописі.
Як завжди, фото з подій, щоб відчути атмосферу, можна подивитися на Фейсбук сторінці HappyFarm.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *