Happy Farm оголошує конкурс стартапів-резидентів другого циклу та відкриває 7 нових класів для стартапів

 

Ми успішно завершуємо наш перший цикл і з нетерпінням і радістю чекаємо на нові, зухвалі та глобально орієнтовані проекті в сфері ІТ! Найкращі з вас стануть резидентами другого циклу інкубатору ВЖЕ В ТРАВНІ!
ШІСТЬ ПРИЧИН СТАТИ ЩАСЛИВИМ РАЗОМ З НАМИ:

Фантастичний міжнародний Борд, який складається з інвесторів.

Високопрофесійні ментори міжнародного рівня з різних сфер діяльності та колосальним досвідом запусков та екзітів власних стартапів.

Щоденна півотована менторська програма.

Унікальная площадка за принципом deep dive у місци, вільному від трафіку, пробок і міського суєти: повне занурення у роботу над своїм проектом, усі умови життя та роботи – робочій простір, проживання, харчування.

“American Breakthrough”: поїздка до США на 1 місяц з метою розширення контактів, залучення партнерів та інвестування.

“Живі” гроші 15 тис. доларів + 55 тис. доларів у вигляді послуг (на одну стартап-команду в рамках циклу).
У новому сезоні ми готуємо для вас не просто резидентську програму, а СІМ ЩАСЛИВИХ КЛАСІВ для тех, кто готовий розвиватися та зростати:
Клас A. Стартапи-резиденти – команди, що розвивають власні проекти. Напрями ІТ: Mobile, Cloud Computing, Games, Social Networking, SaaS.
Клас B. Талановиті програмісти, ІТ спеціалісти, які готові на проектну роботу на аутсорсі для великих американських компаній, з подальшим отриманням частки в компанії.
Клас С. Молоді команди, талановиті студенти технічних ВНЗ, які готові розобляти інноваційнні проекти та рішения для американських компаній.
Клас D. Спеціальні короткі менторські програми для школярів з цікавими ідеями.
Клас E. Існуючі бізнеси, як малі та середні, так і великі, які бажають вийти на глобальні ринки, а також розвивати своїх техничних топ-менеджерів.
Клас F. Талановиті студенти технічних ВНЗ, що готові развиватися разом зі студентами Стенфорду та Берклі в одній команді.
Клас G. Молоді підприємці, готові працювати представниками американських компаній іазвивати їх бізнеси на європейських ринках.
ЦІКАВО? ОБИРАЙТЕ ПОТРІБНИЙ КЛАС І ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ!
ДЕДЛАЙН подачі заявок: 10 травня 2013 року
Увага, увага: тепер ми приймаємо заявки в клас А лише за наявності:  
1) Відео вашего продукту (англійською мовою),
2) Активних профілей у соціальних мережах: Angel.co, Facebook, Twitter, LinkedIn.
Зупинилися на якомусь з пунктів? Без проблем: два дні на тиждень (вівторок і п’ятниця, з 22.03) ви можете приїхати до Happy Farm, де ми допоможемо вам зняти відео на нашій апаратурі, підкажемо, які акценти зробити в відео та як працювати з Angel.co.
Починайте діяти прямо зараз! Чекаємо на вас!

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment