Happy Farm оголошує конкурс стартапів-резидентів другого циклу та відкриває 7 нових класів для стартапів

 

Ми успішно завершуємо наш перший цикл і з нетерпінням і радістю чекаємо на нові, зухвалі та глобально орієнтовані проекті в сфері ІТ! Найкращі з вас стануть резидентами другого циклу інкубатору ВЖЕ В ТРАВНІ!
ШІСТЬ ПРИЧИН СТАТИ ЩАСЛИВИМ РАЗОМ З НАМИ:

Фантастичний міжнародний Борд, який складається з інвесторів.

Високопрофесійні ментори міжнародного рівня з різних сфер діяльності та колосальним досвідом запусков та екзітів власних стартапів.

Щоденна півотована менторська програма.

Унікальная площадка за принципом deep dive у місци, вільному від трафіку, пробок і міського суєти: повне занурення у роботу над своїм проектом, усі умови життя та роботи – робочій простір, проживання, харчування.

“American Breakthrough”: поїздка до США на 1 місяц з метою розширення контактів, залучення партнерів та інвестування.

“Живі” гроші 15 тис. доларів + 55 тис. доларів у вигляді послуг (на одну стартап-команду в рамках циклу).
У новому сезоні ми готуємо для вас не просто резидентську програму, а СІМ ЩАСЛИВИХ КЛАСІВ для тех, кто готовий розвиватися та зростати:
Клас A. Стартапи-резиденти – команди, що розвивають власні проекти. Напрями ІТ: Mobile, Cloud Computing, Games, Social Networking, SaaS.
Клас B. Талановиті програмісти, ІТ спеціалісти, які готові на проектну роботу на аутсорсі для великих американських компаній, з подальшим отриманням частки в компанії.
Клас С. Молоді команди, талановиті студенти технічних ВНЗ, які готові розобляти інноваційнні проекти та рішения для американських компаній.
Клас D. Спеціальні короткі менторські програми для школярів з цікавими ідеями.
Клас E. Існуючі бізнеси, як малі та середні, так і великі, які бажають вийти на глобальні ринки, а також розвивати своїх техничних топ-менеджерів.
Клас F. Талановиті студенти технічних ВНЗ, що готові развиватися разом зі студентами Стенфорду та Берклі в одній команді.
Клас G. Молоді підприємці, готові працювати представниками американських компаній іазвивати їх бізнеси на європейських ринках.
ЦІКАВО? ОБИРАЙТЕ ПОТРІБНИЙ КЛАС І ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ!
ДЕДЛАЙН подачі заявок: 10 травня 2013 року
Увага, увага: тепер ми приймаємо заявки в клас А лише за наявності:  
1) Відео вашего продукту (англійською мовою),
2) Активних профілей у соціальних мережах: Angel.co, Facebook, Twitter, LinkedIn.
Зупинилися на якомусь з пунктів? Без проблем: два дні на тиждень (вівторок і п’ятниця, з 22.03) ви можете приїхати до Happy Farm, де ми допоможемо вам зняти відео на нашій апаратурі, підкажемо, які акценти зробити в відео та як працювати з Angel.co.
Починайте діяти прямо зараз! Чекаємо на вас!

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment