TNW Startup Awards відбулися!

 

Минулий тиждень став багатим на події – після певного зимого затишшя у вівторок відбулася вечірка з нагоди TheNextWeb Startup Awards, а в четвер перший цього року, а загалом 33-ій, Startup Crash Test (про нього буде окремий матріал, бо Дмитро Шимків, директор Майкрософт-Україна, розказав чимало цікавого).
Якщо ж згадувати TNW Startup Awards, то вона запам’яталася кількома речами:
– цікаві переможці в усіх номінаціях;
– невимушена атмосфера самої вечірки, яка відбулася у SkyArt Cafe у приміщенні Pinchuk Art Center;
– знайомства та спілкування з різноманітними людьми, які завітали (від Андрія Колодюка, Вадима Роговоського, Олександра Сороки та Евелін Бучацьки, які представляли бік інвесторів та інкубаторів, до кількох десятків нинішніх та wannabe стартаперів).
Звичайно, одним з головних гостей став Пол Сойєрс (Paul Sawers), zrsq представлял TheNextWeb та радо спілкувався з усіма охочими.
На початку нового року ринок отримав ще одну подію, яку було організовано на високому рівні, завдяки партнерству TheNextWeb, EastLabs та IDCEE.
Чекатимемо наступного року ще більше нових імен у TheNextWeb Startup Awards Ukraine 2014!

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment