Як втратити 20 млрд. доларів за одну ніч?

 

Цієї ночі акції Google подешевшали на 8% через помилку співробітника компанії, який передчасно виклав квартальний звіт онлайн.
Чистий прибуток скоротився на 20% і склав $2.18 млрд., а прибуток на одну акцію 6.53 долара. Неконсолідований чистий прибуток на одну акцію склав $9.03 (порівняно з $9.72 роком раніше).
Такі результати розчарували інвесторів і брокерів, за прогнозами аналітиків прибуток на одну акцію мав скласти на менше 10 доларів. Також поганою новиною стало подешевшання вартості кліку на 3% у рекламній системі Google.
Усе разом обвалило акції на 8%, а компанію змусило писати прохання до NASDAQ, щоб призупинити торгівлю акціями, поки не буде доопрацьовано звіт і викладено його фінальний варіант, але на це пішло більше 2 годин, за які капіталізація компанії зменшилася на 20 млрд. доларів.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment