HappyFarm Open Door Show

 

В середу інкубаторі HappyFarm відбувся вечір відкритих дверей, який було присвячено знайомству та оголошенню стартапів, які потрапили на першу сесію.
Інкубатор знаходиться у селі з класним іменем – Щасливе, яке розташувалося у 7 км від Києва по Бориспільській трасі. На подвір’ї – фонтанчики, які будуть дуже доречні у спекотне літо. Сам інкубатор – у підвальному приміщенні, яке також буде сприяти творчості протягом спекотного часу.
Анна Дегтерева на правах хозяйки вела вечір, який розпочався з представлення членів ради директорів (або “борди”). До нього увійшли – Ігор Шойфот (TMT Investements), Влад Воскресенський (InvisibleCRM), Jon Nordmark (eBags.com). На жаль, не були присутні заявлені Аніс Уззаман і Пол Азоян.
Влад Воскресенський розказував про свою історію у стартапах. Дуже класною була одна фраза “Інколи треба заткнутися і слухати. А потім брати і робити!”, яку він сказав, як пораду стартапам, які потрапили до інкубатору.
Ігор Шойфут, людина-енерджайзер і просто “зірка” наголосив на важливості змін (pivots), через які пройшов і сам інкубатор HappyFarm. І друга найголовніша теза – зростання! Це єдине на чому має зосередитися будь-який стартап.
Jon Nordmark відзначив, що Київ вже має славу місця, де живуть талановиті інженери. Але зараз потрібно зробити другий крок – не просто продавати свої навички, а почати створювати ВЛАСНІ інноваційні продукти. І, звичайно, створення стартапу – це і створення власних цінностей і корпоративної культури.
Після цього була найцікавіша частина – представлення стартапів, які потрапили до інкубатора:
– Advice World – можливість отримувати гроші за рекомендації своїм друзям продуктів і компаній;
– Gagager – база електорнних паспортів з даними про розміри одягу людини та його уподобання;
– MemoCards – вивчення іноземних мов через серіали, фільми та шоу;
– Mobile Guide – мобільна афіша з франчазінговою схемою;
– SvitStyle – агрегатор магазинів одягу, взуття та аксесуарів;
– uGift – магазин подарункових сертифікатів;
– Yooex – віртуальний десктоп з власним набором продуктів і веб-сервісів.
Завершився вечір представленням команди інкубатору та піцою/пивом.
Наступною подією у HappyFarm буде зустріч з Бобом Дорфом 25 жовтня (https://www.facebook.com/BusinessIncubatorHappyFarm/posts/373711576038262)! Реєстрація відкривається 19 жовтня о 15:00.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment