Як створити стартап на 1 млн.

 

Загальновизнано є статистика про те, що 90% стартапів банкрутують. Так само відомо, що більшість з тих, хто виживає не “пробиває” стелю у 1 млн. доларів прибутків.
Спробуймо визначити 5 секретів успішного стартапу (комусь ці поради видадуться банальними, можливо).
Секрет №1: Тестуйте власну концепцію.
Якщо вам до голови прийшла геніальна ідея не поспішайте наймати величезну команду та вкладати гроші друзів, родичів та інвесторів (навіть якщо вони у готові їх вкласти). Стів Бланк говорить про те, що найважливіше для підприємця “вийти з будівлі” – запитати у потенційних покупців “чи потрібен цей товар?”, “чи потрібна ця послуга?”. Звичайно, є винятки, наприклад, геній підприємництва Стів Джобс, який говорив, що не варто питати, але винятки лише підтверджують правило.
Секрет №2: Робіть продажі
Дуже часто засновники зосереджуються на парі продукт-ринок і “забувають” про те, що будь-якому продукту потрібні продажі. На перший час саме засновники є найкращими продавцями! Просувати у соціальних мережах і продавати – два різні процеси.
Секрет №3: Будьте наполегливими
Якщо ви маєте мету, то не відступайте від неї. Потрібно змінити законодавство, щоб ваш продукт міг легально продавати, а ви отримали ліцензію? Знайдіть лоббі серед депутатів! Швидше за все це займе певний час, але результат буде.
Секрет №4: Слухайте своїх покупців
Щось подібне до першого секрету, але з однією суттєвою різницей – ви маєте слухати тих, хто платить вам гроші. Решта “порадників” можна сміливо ігнорувати, оскільки вони не приносять вам ані копійки. Зробіть усе, щоб вашим покупцям було якнайзручніше і вони хотіли б розказувати про вас своїм друзям і радити саме вас.
Секрет №5: Зробіть чіткою вашу пропозицію
Знайдіть власну унікальну торгову пропозицію і розказуйте саме про те, що вас вирізняє. Людям не потрібен “ще один” магазин чи послуга – їм потрібна ваша унікальність.
А які ще є секрети успішного стартапу на вашу думку?

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment