Сервіс QoRot.co.ua

Сервіс www.QoRot.co.ua – це зручний та корисний сервіс для розміщення інформації про людей, компанії, товари та послуги у вигляді коротких інформаційних сторінок.
Ці сторінки легко і зручно переглядати як з звичайних комп’ютерів так і з планшетних комп’ютерів чи смартфонів. На сторінках знаходиться коротка описова інформація про об’єкт, контактні дані та форми для зворотнього зв’язку чи замовлення товарів і послуг.
Важливою функцією сервісу QoRot.co.ua є генерація унікальних QR-кодів для кожного об’єкту розміщеного на сайті. QR-код це сучасна технологія яка популярна багатьох країнах світу та набуває популярності в Україні(детальніше).
Згенерований системою QR-код містить адресу веб-сторінки сервісу, де знаходиться інформація про відповідний об’єкт.
Розмістивши QR-код на друкованих носіях чи рекламній продукції, на візитках чи вітрині Вашого закладу Ви надаєте можливість швидкого доступу до інформації про себе, свою компанію, товари і послуги для потенційних покупців, партнерів чи наприклад роботодавців, якщо ви розмістили QR-код у своєму резюме. Окрім цього, безпосередньо з Ваших сторінок відвідувачі зможуть залишити для Вас повідомлення чи замовлення. Все працює просто і зручно.
Швидке розповсюдження сучасних смартфонів та планшетів, мобільного інтернету та безкоштовних wi-fi зон дає Вам широкі можливості для використання сервісу QoRot.co.ua як в особистих цілях так і для роботи чи бізнесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *