Форбс назвав найочікуваніші IPO 2012 року

 

Усіх читатів Startup.In.UA перш за все хотів би привітати з Новим 2012 роком! Наснаги до здійснення власних проектів усім підприємцям, а інвесторам – вдалого “полювання” на нові проекти, які принесуть надприбутки.
Сьогодні я хотів би поговорити про найочікуваніші ІРО 2012 року на думку авторитетного світового видання “Форбс”. Серед учасників цього списку лише 2 компанії не належать до ІТ сектору.
Звичайно, найочікуванішим є вихід на публічний ринок “дитини” Марка Цукерберга – соціальної мережі Facebook. На думку багатьох аналітиків саме вихід цієї компанії може відкрити вікно для інших технологічних компаній.
LivingSocial, яка є конкурентом популярного, проте не надто прибуткового сервісу колективних покупок Groupon, також може бути серед тих, хто цього року вийде на біржу.
Dropbox, світовий лідер з обміну файлами, наступного року також може виставити власні акції на торги після кількох вдалих раундів інвестування від венчурних фондів.
Spotify, шведський сервіс із прослуховування захищеної DRM музики, який співпрацює з найвідомішими світовими лейблами (Sony Music, Warner Music, EMI, Universal) за 5 років свого існування також дійшов до можливого виходу на ІРО цього року.
Trulia, сервіс пов’язаний з нерухомістю, яка вже отримала близько 33 мільйонів доларів фінансування від кількох найвідоміших фондів (Accel, Sequoia тощо), можливо буде серед компаній, акції якої також котуватимуться на біржі.
Yelp, локальний сервіс з пошуку та огляду, має досить значні світові амбіції для виходу на глобальний фінансовий ринок у пошуках інвесторів, які готові придбати акції компанії на загальну суму у 100 мільйонів доларів.
Kayak Software, остання з компаній, які Форбс називає серед найочікуваніших ІРО 2012 року. Сама компанія очікує залучити не менше 50 мільйонів доларів, але аналітики оцінують її можливості у “скромні” 20-40 мільйонів доларів.
А на ІРО яких компаній чекаєте ви і чому?

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment