IDCEE-2011: звіт про другий день

 

Другий день Дня інвестора був набагато спокійніший. По-перше, усі “хедлайнери” виступили першого дня, а на другий були заплановані не менш цікаві, але вже не такі гучні імена. По-друге, чимало людей не приїхало через певні організаційні накладки організаторів, які сталися першого дня, але які було успішно усунено другого. І зрештою не всі можуть виділити два повноцінних робочих дня для того, щоб відвідати конференцію навіть такого ґатунку, як IDCEE.
 
Особисто я більшу частину другого дня присвятив спілкуванню у кулуарах, відвідавши лише кілька доповідей і панелей. Серед них доповідь Florian Schweitzer про Берлін і його вплив на подальший розвиток стартапів у Східній Європі. Загальне враження – добротна німецька якість, але чогось дуже яскравого не запам’яталося.
 
Після того було оголошено про шість стартапів які вийшли до другого півфіналу у конкурсі, які представляли свої ідеї та бізнеси на розсуд жюрі (але у тому приміщенні дихати було нічим, тому послухати мені не вдалося пітчі).
 
Цікавою була доповідь Christopher Kahler про веб реального часу. Дуже інформаційно насичена доповідь, проте, на мою думку, не надто практична. Чи можливо я пропустив практичну частину доповіді? 
 
Частину доповіді послухав Олександра Галицького про інвестиції у глобальні можливості. Дуже цікаво, але оскільки я не перший день у цій сфері, то можливо трохи очевидно.
 
Панель про віртуальні речі за реальні гроші, яку було присвічено іграм, я не слухав повністю. Знову ж таки – очевидно, що найпростіше заробляти гроші там, де товар існує лише у віртуальному світі, що і було підтверджено на панелі чималою кількістю прикладів.
 
Gabriel Levi розказував про електронну освіту на прикладі Росії та сервісу Dnevniki.RU, але чомусь мені здалося, що можна було б розказати більше, можливостей у цій сфері на сьогодні чимало. При чому, якщо на рівні університетів, тенденція електронного навчання набуває вже тренду, то те, що стосується середньої освіти, є чимало викликів, але й чимало можливостей.
 
Після того Максон Пуговський, який виступав замість Шимківа та Терехова, від Майкрософт розказав про тренди в інтернеті та де є гроші. Цікава і змістовна доповідь, хоча і більшою мірою піарна для софтверного гіганту, який все більшу увагу звертає на розвиток “хмарових” рішень, соціальності тощо. Зал чимало повеселився від того, що Максону довелося виступати із доповіддю з-за ноутбука Apple.
 
Власне після того хороший настрій підтримав Патрік де Лаів, який вів церемонію фінальних презентацій стартапів (до фіналу вийшли Mixgar, Pinpoint, SpeakToIt та QuoteRoller). Зрештою переможцями, які розділили 10 000 євро призового фонду стали:

SpeakToIt – 1000 євро

QuoteRoller – 3000 євро

Mixgar – 6000 євро
Pinpoint лишився без призу, проте із класним досвідом презентацій перед інвесторами та на головній сцені IDCEE.
По тому було коротке завершальне слово від організаторів – Віторії Тигіпко та Деніса Довгополого і афтепаті, на яке було запрошено джазовий гурт LushLife. На жаль, у повну силу відпрацювати їм не вдалося, бо з якоїсь причини не працювали монітори. Зрештою, я поїхав на джем-сейшн до “Майстер-класу”, а народ роз’їжджався по власних афтепаті та домівках.
До зустрічі на IDCEE-2012!

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment