Startup Genome Compass: як знайти дорогу до успіху

 

Кілька місяців тому було опубліковано дослідження StartupGenome молодої американської компанії BlackBox, переклад якого російської буде завершено командою Startup.In.UA найближчого тижня. А сьогодні хотілося би анонсувати інший інструмент, який може знадобитися стартаперам. Йдеться про Startup Genome Compass, який було запущено минулого тижня цією ж компанією, та вже було використано більше 6 000 компаній.
Разом з інструментами для діагностики blackbox випустив новий звіт про найгірші помилки, які призводять до закриття стартапів. Серед них найгостріша і найпоширеніша – передчасне масштабування. Стартап Visual.ly зробив класну інфографіку, яка показує результати цього дослідження.
З лютого цього року дослідниками було зібрано дані від 3 200 технологічних стартапів, результати обробки яких показали, що передчасне масштабування призводить до зникнення 70% тих, що було закрито. І ще одна цікавинка: на прогноз закриття стартапу не впливає освіта, стать, країна проживання чи вік засновника.
Можливо, що передчасне масштабування запростий термін для цього явища, з яким можна легко помилитися у вживанні. Команда blackbox визначає його, як визнання факту того, що основні виміри стартапу (продукт, клієнти, команда, фінанси та бізнес модель) не синхронізовані. Тобто: один (чи декілька) з цих вимірів рухаються з іншою швидкістю зростання, ніж інші. Один із співзасновників blackbox Бьорн Херманн (Bjoern Hermann) каже, що “це можна точніше назвати дисфукнціональним зростанням”.
Зважаючи на таке визначення маємо разючу різницю між тими стартапами, які передчасно масштабувалися і тими, що були синхронні у своєму зростанні. Жоден зі стартапів, який передчасно масштабувався не перетнув межу у 100 тисяч користувачів. Більше того, 93% з цих стартапів не перетнули межу у прибутках в розмірі $100 000 на рік.І, можливо, щось, що не збігається з інтуцією – стартапи, які розвивалися рівномірно зростали у 20 разів швидше.
Насамкінець лінк на англійську версію інфографіки: https://www.evernote.com/shard/s3/res/df6898e6-02e3-4b7f-84b2-260b4c14d0…
За матеріалами
TechCrunch & Visual.ly

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment