Відбулося засідання Клубу приватних інвесторів Startup.UA

 

У четвер, 11 листопада 2010 року, відбулося перше засідання Клубу приватних інвесторів Startup.UA, на якому було представлено авторами проектів кілька стартапів, які потребують фнансування.

Серед проектів були, як діючі бізнеси, які потребують додаткових інвестицій для розвитку, так і нові ідеї, які шукають інвесторів на seed-стадії.

Було представлено пероекти з автомобільної тематики, енергетики, деревообробки, готельного господарства, інтернет та органічного виробництва продуктів харчування.

Присутні інвестори змогли не тільки прослухати презентації авторів проектів, а й поспілкуватися з ними безпосередньо для вирішення питання виділення потрібних інвестицій у проект.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment