Найпопулярніше за вересень

Ось і добіг свого кінця перший місяць осені. За цей місяць ресурс ожив і навіть встиг переїхати на новий хостинг. Окрім того на сайті майже щодня з’являлися нові статті. Найпопулярніші з них я і запропоную у цьому огляді.

Перша трійка виявилася доволі щільною, але й теми надзвичайно цікаві:

Як отримати роботу в стартапі після навчання – цікаво чи її читали студенти для того, щоб дізнатися, що робити чи навпаки стартапери, щоб знати, що робити зі студентами.

Інтерв’ю з Денисом Циганком, який розповідав про власний проект пошуковика найкращої нерухомості LUN.UA.

Люди для стартапа: кого и где брать и что с ними делать – колективний розум Venbest доволив їм посісти почесне третє місце серед найпопулярніших статей вересня.

У другій трійці несподівано для мене старе інтерв’ю з Максимом Школьніком, яке він давав мені ще на старті проекту Startup.In.UA, але про все по порядку:

4. Команда стартапу: формування – мій погляд на те, що важливо при формування команди проекту.

5. Інтерв’ю з Максимом Школьніком, в якому він розповідає про власний шлях до успіху з Viewdle і що йому передувало.

6. Виступ Олександра Сороки на тему “Де взяти гроші”, з якою він робив презентацію на семінарі, що було організовано газетою “Дєло” – тема, яка цікавить усіх.

Замикають десятку напопулярніших статей вересня стара “новина” і три нових матеріали:

7. В Україні буде створено Національний венчурний фонд – його може й створено, але за півроку, що минуло не чути про жоден проект, який було б профінансовано фондом.

8. 31 стартап, який здобув визнаня Всесвітнього економічного форуму є чудовим орієнтиром для того, щоб будувати власні проекти.

9. 6 порад для того, щоб збудувати власний малий бізнес і не збожеволіти – короткі поради, які стануть в нагоди підприємцю.

10. Відеопітчі, які я запропонував розміщувати в окремому розділі на порталі замкнули десятку найпопулярніших матеріалів вересня.

Трохи статистики: із запланованих 25 матеріалів опубліковано майже половину – 12. При цьому з’явилося понадпланово 7 статей.

А за вікном вже жовтень і новий план робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *