Найпопулярніше за вересень

 

Ось і добіг свого кінця перший місяць осені. За цей місяць ресурс ожив і навіть встиг переїхати на новий хостинг. Окрім того на сайті майже щодня з’являлися нові статті. Найпопулярніші з них я і запропоную у цьому огляді.

Перша трійка виявилася доволі щільною, але й теми надзвичайно цікаві:

Як отримати роботу в стартапі після навчання – цікаво чи її читали студенти для того, щоб дізнатися, що робити чи навпаки стартапери, щоб знати, що робити зі студентами.

Інтерв’ю з Денисом Циганком, який розповідав про власний проект пошуковика найкращої нерухомості LUN.UA.

Люди для стартапа: кого и где брать и что с ними делать – колективний розум Venbest доволив їм посісти почесне третє місце серед найпопулярніших статей вересня.

У другій трійці несподівано для мене старе інтерв’ю з Максимом Школьніком, яке він давав мені ще на старті проекту Startup.In.UA, але про все по порядку:

4. Команда стартапу: формування – мій погляд на те, що важливо при формування команди проекту.

5. Інтерв’ю з Максимом Школьніком, в якому він розповідає про власний шлях до успіху з Viewdle і що йому передувало.

6. Виступ Олександра Сороки на тему “Де взяти гроші”, з якою він робив презентацію на семінарі, що було організовано газетою “Дєло” – тема, яка цікавить усіх.

Замикають десятку напопулярніших статей вересня стара “новина” і три нових матеріали:

7. В Україні буде створено Національний венчурний фонд – його може й створено, але за півроку, що минуло не чути про жоден проект, який було б профінансовано фондом.

8. 31 стартап, який здобув визнаня Всесвітнього економічного форуму є чудовим орієнтиром для того, щоб будувати власні проекти.

9. 6 порад для того, щоб збудувати власний малий бізнес і не збожеволіти – короткі поради, які стануть в нагоди підприємцю.

10. Відеопітчі, які я запропонував розміщувати в окремому розділі на порталі замкнули десятку найпопулярніших матеріалів вересня.

Трохи статистики: із запланованих 25 матеріалів опубліковано майже половину – 12. При цьому з’явилося понадпланово 7 статей.

А за вікном вже жовтень і новий план робіт.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment