IDCEE: короткі враження від першого дня

 

Вчора ввечері я завітав на кінець першого дня IDCEE та поспілкувався з кількома стартаперами та інвесторами, запитавши про їхні думки від першого дня. Загальний підсумок – стартапи на експо потрапили надзвичайно різного ступеню підготовки.

Денис Циганок, Lun.UA, “поскаржився” на велику увагу з боку інвесторів, але насправді, абсолютно певен, що за рівнем підготовки це був один з найсильніших стартапів. Дуже сподобався їх невеликий баннер “Project for sale” з ціною у 2 млн. доларів США, який привертав додаткову увагу.

Єгор Анчишкин та Юля Філіповська презентували власний стартап Kabanchi.com – цікава ідея, але наскільки зможе конкурувати з існуючими службами доставки, в тому числі тими, які працюють при супермаркетах – питання відкрите.

Вечірка у “Будда-барі”, найпафоснішому місці у Києві завершилася десь біля півночі, принісши чимало цікавих та корисних нових знайомств.

Вечір продовжувався у живому спілкуванні з Артуром Шмідтом (Artur Schmidt, DLD Media Gmbh), Філіпом Мьорінгом (Philipp Moehring, SeedCamp), Максом Стафєєвим (СКБ Контур) за келихом пива у “Шато” і завершилося за опівніч.

Сьогодні форумний день на IDCEE, спробую вести твіттер трансляцію та чекайте на звіт після завершення.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment