IDCEE: короткі враження від першого дня

 

Вчора ввечері я завітав на кінець першого дня IDCEE та поспілкувався з кількома стартаперами та інвесторами, запитавши про їхні думки від першого дня. Загальний підсумок – стартапи на експо потрапили надзвичайно різного ступеню підготовки.

Денис Циганок, Lun.UA, “поскаржився” на велику увагу з боку інвесторів, але насправді, абсолютно певен, що за рівнем підготовки це був один з найсильніших стартапів. Дуже сподобався їх невеликий баннер “Project for sale” з ціною у 2 млн. доларів США, який привертав додаткову увагу.

Єгор Анчишкин та Юля Філіповська презентували власний стартап Kabanchi.com – цікава ідея, але наскільки зможе конкурувати з існуючими службами доставки, в тому числі тими, які працюють при супермаркетах – питання відкрите.

Вечірка у “Будда-барі”, найпафоснішому місці у Києві завершилася десь біля півночі, принісши чимало цікавих та корисних нових знайомств.

Вечір продовжувався у живому спілкуванні з Артуром Шмідтом (Artur Schmidt, DLD Media Gmbh), Філіпом Мьорінгом (Philipp Moehring, SeedCamp), Максом Стафєєвим (СКБ Контур) за келихом пива у “Шато” і завершилося за опівніч.

Сьогодні форумний день на IDCEE, спробую вести твіттер трансляцію та чекайте на звіт після завершення.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment