7 способів підняти зацікавленість користувачів

 

Для багатьох проектів сайт є основним, якщо не єдиним, каналом спілкування та залучення користувачів. Тому питання активнішої участі у житті сайту є популярним. Спробую відповісти на власному досвіді (деякі поради вже втілено в життя на цьому сайті) та із досвіду інших.

Основою усього є старий принцип KISS (Keep It Simple Stupid), на основі якого вибудовується усі інші поради.

1. Соціальні логіни – якщо можна обійтися без реєстрації на сайті взагалі – зробіть це, якщо є реєстрація потрібна, то дайте можливість прив’язати аккаунт із соціальної мережі.

2. Виділіть форум (блоґ) – користувачі мають чітко бачити де вони можуть спілкуватися із вами та з іншими користувачами. Не ховайте посилання на блоґ чи форум якнайдалі від них. Розмістіть його в основному меню.

3. Включіть усюди аватри – людям подобається бачити з ким вони спілкуються, навіть якщо це буде логотип компанії, у випадку коли висловлуюється офіційна позиція.

4. Покажіть останню активність – люди швидше будуть брати участь в обговоренні, якщо вони бачитимуть, що вони не поодинокі. Тому покажіть останні обговорення на вашому сайті якомога краще.

5. Спілкуйтеся з ними – якщо ви створюєте сайт для когось, то можливо ця порада не для вас, а в іншому випадку – не забувайте спілкуватися з вашими відвідувачами сайту якнайчастіше. Вам же не подобається, коли продавець у магазині не звертає на вас жодної уваги?

6. Питайте їхньої думки – людям подобається відчувати власну значущість, тому можливість взяти в різноманітних опитуваннях залучить їх до вашого сайту.

7. Відзначайте найактивніших – я б не радив платити гроші, але дайте найактивнішим можливість відчути, що вони помічені і ви вдячні їм. Можливо це буде подовжений строк безкоштовного користування сервісом чи ще якась “віртуальна” винагорода.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment