Яким має бути сайт стартапу до його запуску

 

Навіть до того, як сервіс запущено, сайт стартапу може існувати та приносити користь своїм засновникам. Про те, що саме можна та потрібно розмістити на сайті до запуску стартапу поговоримо у цьому дописі.

Сайт має мати “приємний вигляд”. Можливо у вас не буде до кінця розроблено візуальну складову бренда на день запуску, а тим більше до нього, але ви маєте показати напрямок, в якому ви рухаєтесь. А навіть сторінка “Чекайте незабаром” може бути вражаючою.

Дайте можливість людям залишити свої контакти. Якщо вони зайшли до вас на сторінку, то чимось ви їм цікаві, а отже саме їм потрібно буде в першу чергу розказати про запуск або навіть запросити до закритого бета-тестування. Але не допускайте того, щоб зібрані адреси лежали без справи.

Дайте можливість долучитися та поділитися за допомогою соціальних медіа. Будьте певні, що на вашій сторінці є усі потрібні кнопки (Твітер, Facebook, RSS), за допомогою яких відвідувачі можуть розповсюдити інформацію про вас серед своїх друзів.

Блоґ. Певно найспірніше питання, але я все таки пораджу вести блої, оскільки надзвичайно цікаво зазирнути за лаштунки нового сервісу.

Створіть сторінку “Про нас”. Це надзвичайно потужний інструмент для того, щоб люди побачили живих людей за сервісом. Не марнуйте таку можливість!

Розкажіть про продукт. Досить говорити про себе 🙂 Люди прийшли для того, щоб дізнатися більше про сервіс, який ви їм запропонуєте невдовзі. Можливо у вас ще нема чіткої цінової політики та повного списку можливості, але дайте людям можливість усвідомити чого чекати.

А що розмістили б ви на власній сторінці сервісу до його запуску?

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment