Яким має бути сайт стартапу до його запуску

 

Навіть до того, як сервіс запущено, сайт стартапу може існувати та приносити користь своїм засновникам. Про те, що саме можна та потрібно розмістити на сайті до запуску стартапу поговоримо у цьому дописі.

Сайт має мати “приємний вигляд”. Можливо у вас не буде до кінця розроблено візуальну складову бренда на день запуску, а тим більше до нього, але ви маєте показати напрямок, в якому ви рухаєтесь. А навіть сторінка “Чекайте незабаром” може бути вражаючою.

Дайте можливість людям залишити свої контакти. Якщо вони зайшли до вас на сторінку, то чимось ви їм цікаві, а отже саме їм потрібно буде в першу чергу розказати про запуск або навіть запросити до закритого бета-тестування. Але не допускайте того, щоб зібрані адреси лежали без справи.

Дайте можливість долучитися та поділитися за допомогою соціальних медіа. Будьте певні, що на вашій сторінці є усі потрібні кнопки (Твітер, Facebook, RSS), за допомогою яких відвідувачі можуть розповсюдити інформацію про вас серед своїх друзів.

Блоґ. Певно найспірніше питання, але я все таки пораджу вести блої, оскільки надзвичайно цікаво зазирнути за лаштунки нового сервісу.

Створіть сторінку “Про нас”. Це надзвичайно потужний інструмент для того, щоб люди побачили живих людей за сервісом. Не марнуйте таку можливість!

Розкажіть про продукт. Досить говорити про себе 🙂 Люди прийшли для того, щоб дізнатися більше про сервіс, який ви їм запропонуєте невдовзі. Можливо у вас ще нема чіткої цінової політики та повного списку можливості, але дайте людям можливість усвідомити чого чекати.

А що розмістили б ви на власній сторінці сервісу до його запуску?

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment