Владислав Носік – Привабливий проект очами інвестора

Перерва у публікації презентацій з семінару “Чи варта твоя ідея 10 млн.” збіглася з перервою у самому семінарі на кавову паузу, після якої до слова взявся Владіслав Носік, який свою презентацію присвятив привабливому проекту очами інвестора на прикладі компанії PocketBook.

Отож, основні критеріх успішності проету в очах інвестора:

менеджмент;

потенціал зростання;

стратегія розвитку;

стратегія виходу.

Співзасновник PocketBook, Олег Науменко, мав досвід роботи у сфері видавництва (компанія Мост паблішінг) маркетологом. Ще на своїй роботі він пропонував до втілення ідею, яка стала основою PocketBook. Крім того, він ризикнув, вклавши власні гроші, які повернув через 3 місяці після початку продажів.

Другий фактор – потенціал зростання, який для компанії PocketBook є надзвичайним. На сьогодні компанія є №3 на ринку у ніші електронних книг (№1 – Amazon, №2 – Nook), відтіснивши Sony у цьому сегменті. Крім того, за прогнозами ринок електронних книг найближчими роками виросте у 10 разів. На сьогодні вже розглядається питання запровадження PocketBook замість навчальних посібників в Україні та Росії.

Стратегія розвитку компаніяї також продумана: випуск кольорових пристроїв, а також вихід на корпоративний ринок із випуском PocketBook з підтримкою бездротового зв’язку та тачскріном.

Якщо ж говорити про стратегії виходу, то факторами вибору для інвестора  є зацікавленість менеджменту у досягненні цілей, а також підтримка деякий час менеджментом діяльності компанії навіть після продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *