Владислав Носік – Привабливий проект очами інвестора

 

Перерва у публікації презентацій з семінару “Чи варта твоя ідея 10 млн.” збіглася з перервою у самому семінарі на кавову паузу, після якої до слова взявся Владіслав Носік, який свою презентацію присвятив привабливому проекту очами інвестора на прикладі компанії PocketBook.

Отож, основні критеріх успішності проету в очах інвестора:

менеджмент;

потенціал зростання;

стратегія розвитку;

стратегія виходу.

Співзасновник PocketBook, Олег Науменко, мав досвід роботи у сфері видавництва (компанія Мост паблішінг) маркетологом. Ще на своїй роботі він пропонував до втілення ідею, яка стала основою PocketBook. Крім того, він ризикнув, вклавши власні гроші, які повернув через 3 місяці після початку продажів.

Другий фактор – потенціал зростання, який для компанії PocketBook є надзвичайним. На сьогодні компанія є №3 на ринку у ніші електронних книг (№1 – Amazon, №2 – Nook), відтіснивши Sony у цьому сегменті. Крім того, за прогнозами ринок електронних книг найближчими роками виросте у 10 разів. На сьогодні вже розглядається питання запровадження PocketBook замість навчальних посібників в Україні та Росії.

Стратегія розвитку компаніяї також продумана: випуск кольорових пристроїв, а також вихід на корпоративний ринок із випуском PocketBook з підтримкою бездротового зв’язку та тачскріном.

Якщо ж говорити про стратегії виходу, то факторами вибору для інвестора  є зацікавленість менеджменту у досягненні цілей, а також підтримка деякий час менеджментом діяльності компанії навіть після продажу.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment