Відеопітчі

Мої вітання сонячного понеділка, 13 вересня. Записи, які було заплановано на вихідні, які в мене пройшли у підтримці чергової лідерської програми, вийдуть цього тижня обов’язково.

Сьогодні за планом запис про відеопітчі. Кілька слів про історію та невелика пропозиція наприкінці.

Я особисто почув про відоепітчі на початку цього року, коли сер Річард Бренсон оголосив про започаткування PitchTV. Ідея мені настільки сподобалася, що… я про неї забув на літо. При цьому презентація проекту, створеного за певними інструкціями, може тривати до 2 хвилин, що досить багато (середня швидкість руху ліфта – 4 м/с, отож, за 2 хвилини можна піднятися на 480 м, що перевищує висоту найвищої будівлі у США).

Окрім сера Річарда Бренсона відеопітчі розміщують на знаменитому TechCrunch, де на презентацію дається вдвічі менше часу – лише 1 хвилина.   

Зі свого боку пропоную створити власну базу відеопітчів, яку я з радістю представлю інесторам, частина з яких вже є у Базі інвесторів.

Кілька правил:

тривалість – 30 секунд (будьмо реалістами – в Україні ще нема хмарочосів);

не використовуйте додаткові графіки – лише 30 секунд презентації;

намалюйте стратегію і не зосереджуйтесь на дрібних деталях;

розкажіть про:

продукт/ринок;

гроші;

команду.

Чекаю на ваші відео на [email protected]

Дописавши запис згадав анекдот про автоматизм сучасних людей: Спіймали двох вбивць і засудили на смерть. У день страти один питає другого: – Слухай, в мене щось з пам’ятью сталося, підкажи, будь ласка, який сьогодні день тижня? – Понеділок. – Жахливо тиждень починається.

Бажаю, щоб незважаючи, на 13 число і понеділок тиждень в усіх почався вдало. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *