Валерія Чешко – 6 причин взаємоНЕпорозумінь

 

 

Після Сесілії Друкер, про виступ якої я розповідав вчора, до слова запросили Валерію Чешко, з темою “6 причин взаємоНЕпорозумінь між інвестором і підприємцем”. Валерія є регіональним директором в Україні словеньскої групи P&S, яка інвестує до сфери послуг у малому та середньому бізнесі”. P&S Group було засновано 1999 року, в Україні свою діяльність веде з 2006 року, а власний офіс група відкрила 2008 року. На самому початку свого виступу Валерія нарікала на недостатню кількість цікавих проектів, які можна було очікувати від такої країни, як Україна.

В основі усіх 6 непорозумінь між інвестором і підприємцем конфлікт двох культур.Найперше непорозуміння: інвестор шукає бізнес-моделі, а підприємець, як правило, приходить з ідеями. Інвестування в ідеї майже неможливе через надзвичайно високий рівень ризику.

Друге непорозуміння, яке виникає – розподіл ризиків. Якщо для інвестора новий бізнес нагадую прохід над озером з крокодилами натягнутим канатом, то для підприємця – під канатом є подушка, яку несуть руки інвестора. При цьому розподіл ризиків надзвичайно залежить від країни, галузі, бізнес-моделі та, звичайно ж, людей.

Третя причина непорозумінь – різне відношення до оцінки бізнесу та контролю над ним. Звичайно підприємець хоче отримати якомого більше грошей за мінімальну частку свого бізнесу, а інвестор навпаки прагне контролю над бізнесом, щоб зменшити свої ризики у випадку, якщо щось піде не так.

Четверта причина непорозумінь досвід, який, на жаль, негативний. 2006-2007 роки – часи “продавців”, тобто підприємців. Після початку світової економічної кризи – 2008-2009 роки – час “покупців”, тобто інвесторів, які стали вимагати більше дисципліни та відповідальності від підприємців.

П’ята причина – нерозуміння мотивації і ролі інвестора, а також альтернатив, які пропонує ринок. Наприклад, кожен інвестор до вибору проглядає 50-100 ідей, якщо його діяльність пов’язана з кількома країнами, то цю цифру потрібно помножити на кількість країн.

Насамкінець, остання причина непорозумінь – форма подачі, зміст, послідовність, обґрунтованість та ясність, а також увага до деталей. Наприклад, якщо в executive summary ви просите 5 млн. інвестицій, а в бізнес плані – 7 млн., то швидше за все, що інвестор відхилить вашу пропозицію, не розбираючись у причинах.

І висновок – зосередьтесь на головному і знайдіть спільну мову!

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment