Тайм менеджмент стартапера

 

Управління часом напевне одна з найважливіших функцій, якої, на жаль, не навчають ані в школі, ані в більшості університетів.  Тому навіть в той момент, коли людина виривається з корпоративних рамок у власний бізнес, питання управління часом не вирішується, а постає ще гостріше.

У цьому дописі я не буду торкатися певних методик (GTD, Кові чи ще  якихось), а спробую, виходячи в тому числі з власного досвіду вивести певні “правила хорошого управління часом”.

Знайте свою мету.  Це може бути чергова версія сервісу, нова тисяча клієнтів чи новий партнер. Коли ви прокидаєтесь ранком і чітко знаєте заради чого ви це робите, життя буде здаватися яскравішим.

Зробіть зранку зарядку. Це допоможе організму прокинутися та зрозуміти, що прийшов новий день. швидше за все ви ще раз отримаєте фізичне навантаження ввечері, коли підете до фітнес залу, щоб розрядитися.

Визначте не більше 3 справ, які ви обовв’язково зробите. Для себе я називаю їх Найважливіші Справи Дня. Зазвичай саме з них я розпочинаю свій день.

Визнате час для відпочинку. Багатьом допомогає встановлення правила 30-10, коли 30 хвилин приділяється роботі, а 10 – відпочинку.  Особисто мені простіше закінчити розпочату справу, хай навіть це триватиме довше 30 хвилин, а потім відпочити, аніж перериватися аби дотриматися графіку.

Шукайте і знаходьте власні хаки для управління часом, якими я пропоную ділитися в коментарях.

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment