Новий хостинг + зміни на порталі

 

Вітання усім сонячного ранку вівторка! Переїзд на новий хостинг (обрано ukraine.com.ua) завершено вдало і тепер щонайменше півроку сайт буде онлайн постійно.

Крім цього, як ви вже могли помітити змінено дизайн, на старий нарікало чимало людей і мені він за 9 місяців встиг добряче набриднути. Після зміни дизайну за 3 дні втрачено статистику Google Analytics (не вставив код 🙁 ), але маю надію, що тим не менше до кінця вересня сягнемо цифри у 500 відвідувачів (а може й більше, бо є певні плани).

З функціонального боку інтегровано у сторінки кнопку Like від Facebook, але, на жаль, через те, що Facebook не видає секретний код через таймаут одного зі своїх серверів вже тиждень, кнопка не працює, але буду замовляти секретний код ще. Про позитивний результат повідомлю.

Цього тижня чекайте на детальні звіти з семінару за участі Сесілії Друкер і гостьовий пост на тему “Як наймати людей у стартап і відслідковувати їх ефективність”. Крім того, усі заплановані записи також з’являться на сторінках. На п’ятницю ще є можливість поспілкуватися та опублікувати інтерв’ю у традиційній “Ранковій каві з підприємцем”.

Усім вдалого тижня!

UPDATE: Магічним чином кнопка Like вже працює.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment