Новий хостинг + зміни на порталі

Вітання усім сонячного ранку вівторка! Переїзд на новий хостинг (обрано ukraine.com.ua) завершено вдало і тепер щонайменше півроку сайт буде онлайн постійно.

Крім цього, як ви вже могли помітити змінено дизайн, на старий нарікало чимало людей і мені він за 9 місяців встиг добряче набриднути. Після зміни дизайну за 3 дні втрачено статистику Google Analytics (не вставив код 🙁 ), але маю надію, що тим не менше до кінця вересня сягнемо цифри у 500 відвідувачів (а може й більше, бо є певні плани).

З функціонального боку інтегровано у сторінки кнопку Like від Facebook, але, на жаль, через те, що Facebook не видає секретний код через таймаут одного зі своїх серверів вже тиждень, кнопка не працює, але буду замовляти секретний код ще. Про позитивний результат повідомлю.

Цього тижня чекайте на детальні звіти з семінару за участі Сесілії Друкер і гостьовий пост на тему “Як наймати людей у стартап і відслідковувати їх ефективність”. Крім того, усі заплановані записи також з’являться на сторінках. На п’ятницю ще є можливість поспілкуватися та опублікувати інтерв’ю у традиційній “Ранковій каві з підприємцем”.

Усім вдалого тижня!

UPDATE: Магічним чином кнопка Like вже працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *