В Україні буде створено Національний венчурний фонд

 

Державне агенство України з інвестицій та інновацій спільно з проектом Євросоюзу “Розробка фінансових схем та інфраструктури на підтримку інновацій в Україні” планує створити національний венчурний фонд у 100 млн. євро.

Основним завдання фонду стане інвестування в інноваційні проекти, створені українцями. Засновники проекту підкреслюють, що порядок інвестування у рамках українського національного венчурного фонду відрізняється від стандартного механізму виділення банківського кредиту. Фонд інвестує у додатковий капітал, а об’єкти інвестування – акціонерні товариства – повинні провести додаткову емісію акцій та збільшити свій статутний капітал. Після цього фонду буде належати 20-25% компанії, яка отримує інвестиції. Таким чином фонд інвестує у корпоративні, господарчі та права інтелектуальної власності.

На першому етапі фонд працюватиме з трьому регіонами – м. Київ, Харківська та Рівненьска області. Інноваційні проекти запрошують до участі у конкурсі на отримання фінансування. Співробітники Державної агенції України з інвестицій та інновацій пропонують свою допомогу в оформленні усієї необхідної документації.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment