В Україні буде створено Національний венчурний фонд

Державне агенство України з інвестицій та інновацій спільно з проектом Євросоюзу “Розробка фінансових схем та інфраструктури на підтримку інновацій в Україні” планує створити національний венчурний фонд у 100 млн. євро.

Основним завдання фонду стане інвестування в інноваційні проекти, створені українцями. Засновники проекту підкреслюють, що порядок інвестування у рамках українського національного венчурного фонду відрізняється від стандартного механізму виділення банківського кредиту. Фонд інвестує у додатковий капітал, а об’єкти інвестування – акціонерні товариства – повинні провести додаткову емісію акцій та збільшити свій статутний капітал. Після цього фонду буде належати 20-25% компанії, яка отримує інвестиції. Таким чином фонд інвестує у корпоративні, господарчі та права інтелектуальної власності.

На першому етапі фонд працюватиме з трьому регіонами – м. Київ, Харківська та Рівненьска області. Інноваційні проекти запрошують до участі у конкурсі на отримання фінансування. Співробітники Державної агенції України з інвестицій та інновацій пропонують свою допомогу в оформленні усієї необхідної документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *