Yelp відмовився продатися Google за 550 млн. доларів

 

Чутки про те, що Google може купити стартап Yelp змінилися новими про те, що стартап відмовився від понад півмільярда доларів, які запропонував пошуковий гігант.

За будь-яких умов чи то Google відмовився від покупки, чи стартап перервав переговори – це погана новина. У світлі останніх покупок Google – AdMob та Teracent купівля Yelp суттєво розширила б можливості Google у мобільній рекламі та персоналізованому таргетингу у мобільній рекламі, включаючи геотаргетинг.

Хоча чутки про перервані переговори ходять потягом останнього тижня, жодна із сторін не заявила про те, що перемовини перервано назавжди. Дивлячись правді в очі, будь-якій із сторін буде вигідніше бути разом, ніж поодинці.

Чекаймо на розвиток подій та висловлюймо свої думки.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment