Startup Crash Test #4

Першим виступав Павло Сідєлєв, який зробив загальний огляд про платіжні системи в онлайн і коротко зупинився на певних перевагах за тих чи інших умов. На жаль, йому не вдалося залишитися до кінця події і питання позадавати йому можна лише в онлайн режимі, взявши контакти у записі Деніса Довгопоолого.

Після цього до слова запросили Дмитра Шпільчевського, представника Приватбанку, який розказував про власну платіжну систему Liqpay.

Зрештою почалися презентації стартапів. Першими відстрілялися HomeMoney, які серед усіх виглядали найсильніше, можливо далося взнаки, що напередодні вони також робили презентацію на Форумі. Чимало питань з залу дав хлопцям непоганий зворотній зв’язок.

Фінансові алгоритми виступали набагато слабше, перш за все тому, що замість власне стартапу почали “лекцію” про використання різноманітних інструментів для торгівлі. Питань майже не було – чи то не було спеціалістів, чи не було зацікавленості.

Останніми презентували свій проект WebPassport. Деніс як міг допомагав доповідачу провести презентацію та виставити сильні сторони проекту, проте загалом усіх переваг проекту продемонстровано не було. Перш за все через непідготовленість Віталія, який виступав.

Загалом, черговий Стартап креш тест сподобався, нове місце (старий-новий G-club) хоча і менше за розмірами, проте не настільки, щоб було тісно. Чекаємо на нові події, тим більше, що Деніс розказує про чергу зі стартапів, які бажають презентцватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *