Оновлення на Startup.In.UA

 

Останнім тижнем відбулося чимало змін на сайті, про які варто розказати.
Перш за все ми відкрили наш контент для усіх відвідувачів. Відтепер для того, щоб дізнатися про венчурний ринок України не потрібно реєструватися на сайті. Сподіваємося, що це полегшить життя та сприятиме зростанню популярності.
По-друге, до Календаря подій додано нові події на українському, європейському та російському ринках. Життя обіцяє бути насиченим.
По-третє, кожен зареєстрований користувач має можливість вести власний блог. Чекатимемо на нові цікаві дописи. А для найактивніших та найпопулярніших дописувачів ми приготували подарунки.
Зрештою, ми продожуємо поповнювати Базу стартапів та Базу інвесторів на нашому сайті. Якщо ви маєте додаткову інформацію – звертайтеся до нас.
І насамкінець ми шукаємо рекламодавців. Ми готові обговорювати умови розміщення реклами з нашими першими рекламодавцями, продаючи рекламу, як на всьому сайті, так і напевному розділі.
З повагою,
Рябцев Олександр,
керівник проекту Startup.In.UA

Recommended Posts

Blog Business Politics Society Technology World Події

Facebook та Instagram можуть припинити роботу в Європі

Компанія Meta Марка Цукерберга може припинити роботу соціальних мереж Facebook й Instagram в Європі через суперечку щодо місця зберігання персональних даних користувачів. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Mashable із посиланням на щорічний […]

 
Blog IT Lifestyle Travel World

Мотивуюча історія харківського айтішника, який працює в канадському офісі Amazon

Євген Іванов — айтішник з Харківщини. Він не уявляє життя без програмування. Розвиваючись в улюбленій справі, наш герой успішно пройшов співбесіду до американського техгіганта Amazon. І переїхав жити та працювати до Канади. Через які випробування пройшов Євген, […]

 
Blog Business Politics Society World Події

ЄC схвалив проєкт, що забороняє використання даних для таргетованої реклами.

Європарламент прийняв початковий проєкт закону про заборону деякої таргетованої реклами. Згідно з ним Big Tech-компанії, до яких належать Google, Amazon і Facebook, не мають права використовувати для таргетованої реклами конфіденційну […]

 

Leave A Comment