Переможці конкурсу стартапів на Blogcamp-2008

 

19 жовтня в рамках Дня Інвестора фіналісти конкурсу стартапів презентували членам жюри свої проекти. Увечері того ж дня було визначено переможців в кожній з двух номінацій:

Seed Stage – проект знаходиться на рівні ідеї або раннього прототипу, сума необхідних інвестицій від 50 до 150 тисяч євро.
Early Growth Stage – компанія почала продавати продукти/послуги і має стійкий ріст при невеликих об’ємах, сума необхідних інвестицій від 500 тисяч до 1 млн євро.

Переможцями конкурсу стали проекти Hippocrat (Seed Stage) і ClienteQ (Early Growth Stage). Перший проект – соціальна мережа для людей, які турбуються про своє здоров’я; другий – CRM-рішення для спільної роботи компаній та їх клієнтів над проектами. Обидва переможці отримали запрошення на конференцію Silicon Valley Open Doors 2008.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment