Українські блогери підкорили Балтику

 

Українські блогери взяли участь у 24-годинному безперервному марафоні блогів, який відбувся на березі Балтійського моря у місті Юрата (Польща) під час міжнародної зустрічі (кемпу) блогерів  26-29 червня 2008 року. Протягом кемпу та марафону блогів українська команда дописувала до спільного блога blogcamp2008.blox.ua.

Марафон блогів був організований сервісом блогів Blox.pl. У ньому взяли участь 80 блогерів, серед них і шість українців, користувачів сервісу Blox.ua. Марафон розпочався в суботу, 28.06, о 10.00 і тривав до неділі, 29.06, до 10.00. Під час перебування в Юраті блогери також взяли участь в морській грі “Пошук скарбів” на моторних човнах, під час якої подолали розбурхану морську стихію і повернулися на сушу переможцями.

Учасники марафону вибрані редакціями сервісів Blox.pl, Blox.ua і Photoblog.pl серед найпопулярніших і найцікавіших блогерів на цих трьох платформах. З України у блоготаботі та марафоні взяли участь автори блогів money.blox.ua, eurovision.blox.ua, warsaw.blox.ua, climber.blox.ua, banks.blox.ua. Серед польських учасників можна було побачити переможців минулорічного марафону, що відбувся у вересні 2007 року у Варшаві, а також блогерів, які протягом дня у грудні 2007 року редагували польську щоденну газету “Метро” і 30 березня 2008 року створювали програми у прямому ефірі на радіо TOK FM. Польські учасники марафону спільно вели блог maraton.blox.pl.

Детальніше про кемп блогерів і репортажі з місця події читайте у спільному блозі української команди blogcamp2008.blox.ua.

UPDATE:

коментар від Максона Пуговського, менеджера з розвитку бізнесу холдингу “Агора Україна“:

Адмінстрація сервісу Blox.ua забезпечила поїздку українських блогерів. Учасників добирали з-поміж авторів цікавих і популярних блогів, що ведуться на Blox.ua. На жаль, не всі, кого ми запрошували, змогли поїхати – в основному через відсутність закордонних паспортів.

Зараз добігає кінця конкурс для студентів і випускників Могилянської школи журналістики. Протягом останніх двох місяців вони вели блоги на Blox.ua, і на початку липня ми визначимося з переможцем, який поїде на тиждень до Польщі на стажування в редакції Gazeta Wyborcza або іншому підрозділі Агори.

Blox.ua з початку року привабив кілька тисяч зареєстрованих користувачів, які створили більше 1100 блогів. Серед щоденників значний відсоток тематичних і україномовних блогів.

Recommended Posts

Business Investment Lifestyle Society Startup Studio Travel Uncategorized World

Французький необанк Qonto заходить в Україну та збирається відкрити офіс і наймати розробників.

Нещодавно Qonto залучила $552 млн при оцінці в $5 млрд, повідомляє ain.ua. На український ринок стартап виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Наймати українських розробників […]

 
Business Investment Startup Studio Technology Акселератори

Час подарунків “під ялинку”! Забери собі безкоштовно INVESTORS BOOK 2021.

Під фінал 2021 року, Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), за підтримки USAID, через програму «Конкурентна економіка в Україні» (USAID CEP) та Міністерства цифрової трансформації України, спільно створили «Книгу […]

 

Leave A Comment