Українські блогери підкорили Балтику

Українські блогери взяли участь у 24-годинному безперервному марафоні блогів, який відбувся на березі Балтійського моря у місті Юрата (Польща) під час міжнародної зустрічі (кемпу) блогерів  26-29 червня 2008 року. Протягом кемпу та марафону блогів українська команда дописувала до спільного блога blogcamp2008.blox.ua.

Марафон блогів був організований сервісом блогів Blox.pl. У ньому взяли участь 80 блогерів, серед них і шість українців, користувачів сервісу Blox.ua. Марафон розпочався в суботу, 28.06, о 10.00 і тривав до неділі, 29.06, до 10.00. Під час перебування в Юраті блогери також взяли участь в морській грі “Пошук скарбів” на моторних човнах, під час якої подолали розбурхану морську стихію і повернулися на сушу переможцями.

Учасники марафону вибрані редакціями сервісів Blox.pl, Blox.ua і Photoblog.pl серед найпопулярніших і найцікавіших блогерів на цих трьох платформах. З України у блоготаботі та марафоні взяли участь автори блогів money.blox.ua, eurovision.blox.ua, warsaw.blox.ua, climber.blox.ua, banks.blox.ua. Серед польських учасників можна було побачити переможців минулорічного марафону, що відбувся у вересні 2007 року у Варшаві, а також блогерів, які протягом дня у грудні 2007 року редагували польську щоденну газету “Метро” і 30 березня 2008 року створювали програми у прямому ефірі на радіо TOK FM. Польські учасники марафону спільно вели блог maraton.blox.pl.

Детальніше про кемп блогерів і репортажі з місця події читайте у спільному блозі української команди blogcamp2008.blox.ua.

UPDATE:

коментар від Максона Пуговського, менеджера з розвитку бізнесу холдингу “Агора Україна“:

Адмінстрація сервісу Blox.ua забезпечила поїздку українських блогерів. Учасників добирали з-поміж авторів цікавих і популярних блогів, що ведуться на Blox.ua. На жаль, не всі, кого ми запрошували, змогли поїхати – в основному через відсутність закордонних паспортів.

Зараз добігає кінця конкурс для студентів і випускників Могилянської школи журналістики. Протягом останніх двох місяців вони вели блоги на Blox.ua, і на початку липня ми визначимося з переможцем, який поїде на тиждень до Польщі на стажування в редакції Gazeta Wyborcza або іншому підрозділі Агори.

Blox.ua з початку року привабив кілька тисяч зареєстрованих користувачів, які створили більше 1100 блогів. Серед щоденників значний відсоток тематичних і україномовних блогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *